Klienci indywidualni

Proacer - Klimatyzacja Opole > Klienci indywidualni

Proacer-dla-domu-1Dla domu i każdego pomieszczenia

Zmiany klimatyczne, upał czy nagły chłód powodują, że coraz trudniej radzimy sobie z utrzymaniem odpowiednich temperatur w naszych domach i poszczególnych pomieszczeniach. Klimatyzacja DAIKIN to idealne rozwiązanie dla domu gdy zamierzamy poczuć się komfortowo w salonie, kuchni, czy sypialni, w ciągu dnia i w nocy – przez cały rok.
Proacer-dla-domu-2Pompy ciepła w klimatyzacji to rozwiązania do ogrzewania i chłodzenia „wszystko w jednym”, co oznacza, że zapewniają najszybciej komfortowe ciepło w okresie zimowym i niższą temperaturę w okresie letnim. Jednostkę wewnętrzną dla wybranego pomieszczenia można stosować w układach pojedynczych, gdzie jedna jednostka wewnętrzna jest podłączona do jednej jednostki zewnętrznej lub dla kilku pomieszczeń podłączonych w systemi MULTI-SPLIT również do  jednej jednostki zewnętrznej. Każde z pomieszczeń sterowane jest indywidualnie za pomocą pilota, co pozwala na zróżnicowane nastawy temperatur pomieszczeń – odpowiednio dla dzieci i dorosłych. Dzisiejsze systemy sterowania powodują, że raz ustawiona temperatura zostaje zapamiętana  a urządzenia, w zależności od temperatur zewnętrznych, same zdecydują o tym czy chłodzić lub dogrzewać. Ważne jest także automatyczne sterowanie programem czasowym pracy klimatyzacji. Timer 24-godzinny lub tygodniowy  można ustawić tak, aby rozpoczynał chłodzenie lub grzanie o wyznaczonej porze dnia. Jak widać wyjście z domu nie oznacza już, że  urządzenia będą nadal pracować. Wprowadzony na pilocie program czasowy włączenia i wyłączenia klimatyzacji oszczędza energię elektryczną a poszczególne pomieszczenia pozostają komfortowe temperaturowo po powrocie. Także sen, dzięki automatycznemu wyłączeniu w programie klimatyzatora pozostaje niezakłócony.

Proacer-dla-domu-3

Technologia sterowania inwerterowego

Technologia sterowania inwerterowego DAIKIN to prawdziwa innowacja w branży sterowania klimatem. Zasada jest prosta: inwerter reguluje wykorzystywaną moc dostosowując ją do aktualnych wymagań-ni mniej, ni więcej! Ta technologia daje dwie konkretne korzyści:
Komfort
Inwerter zapewnia szybki zwrot poniesionych kosztów przez zwiększenie komfortu. System klimatyzacji z inwerterem reguluje parametry ogrzewania i chłodzenia w celu dostosowania do wymaganej temperatury w pomieszczeniu, w ten sposób zwiększając poziomy komfortu. Inwerter skraca czas rozruchu systemu pozwalając na osiągniecie wymaganej temperatury w pomieszczeniu w krótszym czasie. Po uzyskaniu właściwej temperatury, inwerter gwarantuje jej utrzymanie na tym poziomie. Specjalny filtr powietrza podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu a poziom głośności jest wyjątkowo niski .
Energooszczędność
Ponieważ inwerter monitoruje i reguluje temperaturę pomieszczenia wtedy kiedy jest to konieczne, użycie energii spada o ok. 33% w porównaniu do tradycyjnych systemów (bez inwertera).

Skorzystaj z fachowego doradztwa technicznego, pokażemy możliwe rozwiązania, dobierzemy rodzaj urządzeń zanim podejmiesz końcową decyzję, nie ponosisz żadnych kosztów.